Grup Şirketleri

HÜNDÜR GRUP

1990 yılında İstanbul’da kuruldu, 2003 yılında Hünka markası ile kablo üretimine 2010 yılında Hlite ile aydınlatma sektöründe üretime başladı

HLİTE

Çeyrek yüzyılı aşan sektör tecrübesi ile 21.yüzyılda dönüşen ve gelişen LED aydınlatma teknolojisini ‘’Işığı Keşfet’’ sloganıyla;

Ofis, Okul, Konut, Hastane, İşyeri, AVM, Üretim Tesisleri, Sokak, Park Bahçe, gibi yaşam faaliyetlerinizi sürdürmekte ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda güneş ışığına en yakın aydınlatma ile çevreyi, sağlığınızı ve ekonominizi korumakta size yardımcı olur.

s lobortis.

Hünka Kablo

HÜNKA KABLO 25 Yıllık sektördeki bilgi birikimi ve 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren kablo konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz: Koaksiyel kablolar, kamera kabloları, alarm kabloları, haberleşme kabloları, FE180 yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kontrol kabloları ve enerji kabloları gibi geniş çaplı üretimler yapmaktadır.

Hünka Kablo olarak üretim kalitemizle dünya pazarında güçlü ve rekabet edebilen bir konuma ulaştığımızdan, bugün Türkiye pazarının yanı sıra Dünya’da birçok ülkeye ihracat yapar duruma gelmenin haklı onurunu yaşamaktayız.
Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kablo sektöründe bu ilkelerinden asla vazgeçmeden yer edinmiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüst ve kalitedir.” presibiyle çalışan Hünka Kablo siz değerli müşterilerinin desteği ile nesiller boyu üretmeye devam edecektir.

Uğur Elektrik

1989 yılında elektrik sektöründe tesisatçı elektrik firması olarak faaliyetlerine başlayan UĞUR ELEKTRİK kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeği kendine ilke edinmiştir.

Önce 2004 yılında HÜNKA markasıyla hundur kablo san tic. Ltd. Şti ni kurmuş. Daha sonrada 2009 yılında hLite markasıyla led aydınlatma ürünlerini ithal etmeye başlamıştır.2015 yılında Hundur Pazarlama A.Ş. yi kurarak grubun kendi markalarını ( hünka kablo ve hLite ) tüm Türkiye ve yurt dışında bir çok ülkeye pazarlamaya başlamıştır.

Bugün Hundur Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden UĞUR ELEKTRİK teknolojiye ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

UĞUR İNŞ. ELEKTRİK bugünkü konumuna müşteri şikâyet ve isteklerini dikkate alarak, kaliteyi vazgeçilmez görerek, hizmetin her aşamasını ticari ahlak ilkesine bağlı kalarak ulaşmıştır.
Şirketimiz İstanbul ESENYURT takı 1000 m2 merkez mağazasında 20 yıldır müşterilerine bol çeşit, kaliteli ürün, uygun fiyat, kusursuz hizmet anlayışıyla toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir